کلینیک دندانپزشکی دکتر حضرتی با داشتن متخصصین دندانپزشک مجرب در قالب یک مرکز دندانپزشکی ، ارائه کننده کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی شامل : ترمیمی و زیبایی، درمان ریشه، دندانپزشکی اطفال، جراحی، پریو، پروتز، ایمپلنت و ارتودنسی ، با جدیدترین تکنولوژی و متد روز دنیا ، یکی از مجهز ترین کلینیک های دندانپزشکی در سطح ایران می باشد.

بکار گیری کادر اداری و درمانی ، با تجربه و خوش اخلاق ، استفاده از تکنیک های نوین درمانی ، بهره گیری از تجربه و دانش دندانپزشکان با سابقه و ماهر و تعرفه نسبتا پایین نسبت به رقبا ، از ویژگیهای مرکز دندانپزشکی دکتر حضرتی می باشد .

اهمیت ایمپلنت دندان در اذهان عمومی بیشتر زیبایی است در حالی که مهمترین مزیت و کارایی ایمپلنت دندان محل دندان کشیده شده ، نگهداری کمیت (طول و عرض و قطر) استخوان است .

سایت مرجع ایمپلنت با مدیریت آقای دکتر محمد رضا حضرتی ( جراح ، دندانپزشک / ایمپلنتولوژیست ، عضو تیم بین المللی ایمپلنتولوژیست (ITI) ، عضو رسمی آکادمی ایمپلنت AAID ، فلوشیپ ایمپلنت ICOI )و با هدف آگاهی افراد عامه و آموزش به دندانپزشکان در زمینه ایمپلنتهای دندانی طراحی گردیده است ، ما امیدواریم بتوانیم اطلاعات لازم درمان های ایمپلنت ( کاشت دندان ) را به بیماران و همکاران دندانپزشک ارائه نماییم .

سایت مرجع ایمپلنت تلاش می کند با گردآوری ، تمرکز و مدیریت اطلاعات ایمپلنت های دندانی ، در حد ممکن آیندگان را از این بهره مند نماید . ایمپلنت هوم بر آن است که انجام چنین کار مهمی در درازمدت ، می تواند با پیشرفت تدریجی ، اثرات مثبتی نه تنها بر حرفه دندان‌پزشکی ، که بر کل فرهنگ جامعه داشته باشد .

اهداف :

  • جامعه ای آگاه نسبت به موضوعات کاربردی ایمپلنت و نیازهای واقعی بهداشتی و درمانی افراد 
  • دندان پزشکانی هشیار و حساس نسبت به حقوق خود ، مراجعین و بیماران

برنامه ها: 

  • گردآوری ، بایگانی و مدیریت اطلاعات ایمپلنت های دندانی 
  • ایجاد امکان دسترسی بهینه ی حرفه ای ‌ها و علاقمندان به اطلاعات ایمپلنت های دندانی
  • ایجاد و گسترش زمینه دسترسی آسان اعضاء
  • ارتقای فرهنگ دندان پزشکی در جامعه 

ما می خواهیم کاری نو در راستای پیشرفت جامعه خود انجام دهیم و در این مسیر بهترین باشیم!‏