ایمپلنت
ایمپلنت مناسب چه رنج سنی از مردم می باشد؟
2016-10-16
10 حقیقت شگفت انگیز دندان !
علم دندانپزشکی و کاهش پوسیدگی دندان
2016-10-18

با ایمپلنت دندان لبخندی زیبا هدیه بگیرید!

ارتباط بین سلامت دهان و بیماری های جسمی

ارتباط بین سلامت دهان و بیماری های جسمی

ایمپلنت یکی از راه های درمان زیبایی برای دوستداران زیبایی !

همه ما در اولین نگاه که به صورت کسی نگاه می کنیم، ابتدا چشممان به دهان طرف مقابل می افتد و مهمتر از همه دندان های او به چشممان می آید. اگر دندان های بسیار زیبا و مرتبی داشته باشد شاید اول فکر کنیم ایمپلنت کرده است یا اینکه کارهای دندانپزشکی از قبیل ارتودنسی یا سفید کردن دندان انجام داده است، اما گاه فرد بدون انجام چنین کارهایی دندان هایی زیبا و مرتب دارد و این به خاطر ایمپلنت و کاشت دندان و غیره نیست، بلکه به مراقبت های فرد از دندانش بر می گردد.

لبخندی زیبا با ایمپلنت یا کاشت دندان

امروزه برخی از افراد به دنبال چنین درمان های زیبایی هستند و آن را یک ضرورت می دانند، و یا شاید برخی هم به خاطر حوادثی که در طی زندگی شان براشان پیش آمده یا مادرزادی مشکلات دندانی داشته باشند که در این صورت دست به اقدامات از این دست می زنند. مهمترین مسئله ای که باعث می شود که افراد به دنبال چنین درمان هایی بروند، جدا از مسئله مادرزادی و غیره، به خاطر افزایش اعتماد به نفس و حضور در اجتماع بدون داشتن ترسی از داشتن دندان هایی نامرتب است.

جالبتر از همه هم اینست که 90 درصد مراجعه های درمان زیبایی برای دندان خانم ها هستند و شاید حتی بعضی از آن ها هم نیازی به درمان زیبایی نداشته باشند، و بیشتر برای تنوع و سلیقه شخصی و شاید اعتماد به نفس بیشتر چنین اقدامی می کنند ولی به طور کلی چنین دست درمان هایی در صورتی نیاز است که دندان نواقصی داشته باشد و ضرورت داشته باشد.

برای انجام درمان های زیبایی هم باید به دنبال متخصصان در این زمینه بود که دارای مهارت خاصی باشند. دندانپزشکان باید این مهم را در نظر داشته باشند که بیمار برای چه دست به چنین اقدامی زده است و هدفش چیست و درمان به روالی پیش رود که حداقل ایده آل بیمار باشد و در آخرین مرحله مساله مالی مطرح شود و مهم باشد. زیرا درغیر اینصورت فقط نارضایتی بیمار به همراه خواهد بود و نباید دست به شروع درمانی بزند که خود حتی از انجام آن راضی نیست و تا جایی که می تواند سعی کند کار را به نحوی انجام دهد که انگار برای یکی از عزیزانش انجام می دهد چون دیگر نمی توان حتی نام دندانپزشک را روی او گذاشت بلکه تاجری که صرفا مسائل مادی برای او مهم است نه رضایت بیمار.

در کلام آخر و کلی باید گفت که داشتن لبخندی زیبا حق هر انسانی می باشد و باید درمان به طوری انجام شود که رضایت بیمار را تا آخر به دنبال داشته باشد و هم رضایت دندانپزشک، زیرا در صورتی که آسیبی به دندان بیمار وارد شود دیگر قابل برگشت نیست.

Call Now Button
error: Content is protected !!