سه نکته اساسی درباره ایمپلنت
مزایای کاشت ایمپلنت نسبت به سایر روش ها چیست؟
2016-12-18
مراقبت مناسب دندان و بیماری دیابت
ایمپلنت و عوامل خطرناک برای دندان
2016-12-21

حقایقی باور نکردنی از ایمپلنت

حقایقی باورنکردنی از ایمپلنت

حقایقی باورنکردنی از ایمپلنت

ایمپلنت های دندانی مقرون به صرفه ترین روش برای رسیدن به لبخند زیبا می باشد.یکی از مهم ترین نکات برای دسترسی به لبخندی زیبا مراجعه به دندانپزشکی زیبایی ماهر می باشد.

حقایقی از کاشت ایمپلنت را بررسی میکنیم تا با تفکری بهتر به این متد روی بیاوریم. گزینه های بسیار زیادی برای جایگزینی دندان های از دست رفته وجود دارد ولیکن کاشت دندان تنها گزینه مناسب و با ثبات برای این کار می باشد. کاشت دندان با این روش یک حفره ایجاد میکند تا دندان به فک متصل شود و پایداری آن را افزایش می دهد اما حتی در این متد هم بیمار مستلزم رعایت یکسری نکات بهداشتی دهان و دندان می باشد. چرا که کاشت دندان همانند دندان طبیعی است و حتی مراقبت از آن هم مانند دندان طبیعی نیاز به حساسیت بالا دارد.

یکی دیگر از مزایای کاشت کمک به رشد و تحریک استخوان ها است. طبق آمار از هر چهار فرد بالای 74 سال, یک نفر دچار از دست دادن تمامی دندانهایش در این سن می شود. و 69% از بزرگسالان امریکایی مابین سن 35 تا 44 حداقل یک دندان خراب را دارند. لذا اهمیت کاشت در سنین بالا بسیار کاربردی می باشد. حدود 600 سال قبل میلاد, مایاها اقدام به جایگزین کردن دندان یک زن با استفاده از استخوان و چکش کرد که در واقع با پیشرفت علم امروز کاشت دندان ، از همین متد اما با مدرن ترین لوازم و تجهیزات استفاده می کند.

حقایقی باورنکردنی از ایمپلنت

برای کارهای دندانپزشکی خود به دنبال دندانپزشک ماهر و متخصص باشید که مدرک علمی خود را از آکادمی دندانپزشکی معتبر اخذ نموده باشد چرا که در این صورت خیال شما بابت رعایت کلیه استاندارها راحت است.

به طور کلی کاشت دندان نتیجه پیشرفت در علم دندانپزشکی میباشد که برای افراد در سنین بالا راحتی و چهره طبیعی را رقم می زند و دیگر مانند دندان های مصنوعی دچار اذیت و ناراحتی نمی شوند .

منبع :

owingsmillsdental.com

Call Now Button
error: Content is protected !!