مراقبت مناسب دندان و بیماری دیابت
ایمپلنت و عوامل خطرناک برای دندان
2016-12-21
ایمپلنت و مواد سازگارش با بدن
ایمپلنت و مواد سازگارش با بدن
2017-01-02

سه نکته اساسی درباره ایمپلنت

مشکلات دندانی و تاثیرات آن بر جسم

مشکلات دندانی و تاثیرات آن بر جسم

ایمپلنت یکی از فوق العاده ترین روش ها دندانپزشکی زیبایی می باشد.

کاشت ایمپلنت جزو مواردی است که هم توسط دندانپزشکان و هم توسط بیماران به علت طول عمر زیاد و ظاهری طبیعی و توانایی بازگرداندن عملکرد صحبت کردن و غذا خوردن مورد توجه قرارگرفته است.

اما واقعا چقدر از ایمپلنت می دانید؟ هرچند ممکن است مواردی پایه ای کاشت دندان و هزینه کاشت را بدانید ولیکن موارد بسیار جالب تری درباره کاشت دندان وجود دارد.

  • کاشت دندان دارای بالاترین نرخ موفقیت در جایگزینی دندان ها است

سایر روش های کاشت دندان و دندان مصنوعی دارای مدت مشخصی برای عمر مفید خود هستند. به طور مثال, دندان مصنوعی ممکن است نیاز به تعویض و یا تنظیم هر هفت سال یک بار داشته باشد. بنابراین, هرچند ممکن است سایر روش ها موفقیت خوبی در پر کردن جای خالی دندانهایتان داشته باشند. اما زمانی که به سراغ  صحبت کردن و غذا خوردن بیماران می رویم متوجه میشویم که اکثر افراد احساس ناراحتی میکنند.

ایمپلنت برای همیشه کنار شما خواهد ماند و طبق آمار و ارقام 98درصد نرخ موفقیت این نوع کاشت دندان بیان شده که حاکی از عملکرد خوب و ظاهری کاملا طبیعی برای افراد است.

  • کاشت دندان باعث ایجاد حفره در دندان نمی شود.

سوال رایج در مورد این نوع کاشت که توسط اغلب افراد پرسیده می شود این است که آیا کاشت ایمپلنت می تواند سبب حفره دردندان شود؟ به صورت قطع خیر. از آنجایی که از مواد مصنوعی ساخته شده است در نتیجه همانند دندان طبیعی خود فرد دچار خرابی یا پوسیدگی نخواهد شد.اما همچنان تمیز کردن اطراف این نوع کاشت ها حائز اهمیت هستند.

سه نکته اساسی درباره ایمپلنت

  • کاشت ایمپلنت از مواد مشابه مورد استفاده در ناسا ساخته شده است.

آیا می دانید تیتانیومی که در ساخت این نوع کاشت استفاده می شود, از همان نوع تیتانیوم استفاده شده در سفینه های فضایی و موشک ها می باشد! به دلیل اینکه تیتانیوم و آلیاژ تیتانیوم قوی تر و سبک تر از فولاد هستند و به همین دلیل طول عمر آنها زیاد است.

.bellevuedentalcare

Call Now Button
error: Content is protected !!