آیا حساسیت های دندانی به رژیم غذایی مرتبط است؟
آیا حساسیت های دندانی به رژیم غذایی مرتبط است؟
2016-12-17
حقایقی باورنکردنی از ایمپلنت
حقایقی باور نکردنی از ایمپلنت
2016-12-20

مزایای کاشت ایمپلنت نسبت به سایر روش ها چیست؟

سه نکته اساسی درباره ایمپلنت

سه نکته اساسی درباره ایمپلنت

ایمپلنت بهترین انتخاب برای داشتن دندان های طبیعی و با ثبات است که جایگزین دندان های پوسیده و خراب شما می شود. گزینه های دیگر مثل دندان مصنوعی در غذا خوردن و صحبت کردن شما می تواند تاثیر گذاشته و باعث ایجاد ناراحتی هایی در شما شود ولیکن کاشت دندان این عوارض را نخواهد داشت.

چرا ایمپلنت های دندانی اولین انتخاب و استاندارترین روش نسبت به سایر روش ها در بازگرداندن دندان های از دست رفته می باشد؟

یکی دیگر از فواید ایمپلنت این است که این روش , روشی همیشگی است و راه حل طولانی مدت برای افرادی است که از جای خالی دندان هایشان احساس ناراحتی می کنند. همانطور که می دانید روش های سنتی کاشت دندان نهایتا 5 تا 7 سال دوام داشتند که خود باعث ناراحتی بیماران میشد.در حالیکه کاشت ایمپلنت نهایتا به تنظیم مجدد نیاز خواهد داشت و دوام آن محدود به زمان خاصی نمی باشد و تا پایان زندگی فرد ادامه دارد.

یکی از مهم ترین مسائلی که افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند نگرانی های بعد از کاشت دندان می باشد, لذا تحقیقات نشان داده است که با استفاده از کاشت دندان جای هیچ نگرانی برای فرد نخواهد ماند. به عبارت دیگر , با احساس خجالت و ناراحتی خود خداحافظی کنید و با اعتماد به نفس بالا در محیط های اجتماعی وارد شوید.

مزایای کاشت ایمپلنت نسبت به سایر روش ها چیست؟

این روش دندانپزشکی چهره طبیعی شما را برایتان رقم خواهد زد. چهره بدون دندان حالت افتادگی و غم انگیزی را به خود خواهد گرفت ,  کاشت دندان به شما این امکان را می دهد تا چهره شاداب و طبیعی خود را مجدد بازسازی کنید. این متد از استخوان فک شما هم محافظت می کند چرا که با افتادن دندان ها مسائل مربوط به سلامت سایر دندان ها و استخوان فک پیش خواهد آمد. کاشت دندان تنها گزینه مطمئن برای پر کردن دندان است که به حفظ و تحریک استخوان طبیعی و درواقع به تحریک رشد استخوان و جلوگیری از پوسیدگی دندان کمک بزرگی می تواند بکند.

منبع :

aaid-implant.org

Call Now Button
error: Content is protected !!