حقایقی باورنکردنی از ایمپلنت
ایمپلنت های دندانی چقدر دردناک است؟
2016-11-29
ایمپلنت
ایمپلنت های دندانی چیست؟
2016-12-04

مزایا و عوارض احتمالی ایمپلنت چیست؟

مزایا و عوارض احتمالی ایمپلنت چیست؟

مزایا و عوارض احتمالی ایمپلنت چیست؟

 ایمپلنت یک درمان ایده آل گرا است در صورتی که یکی از دندان های طبیعی شما نیاز به کشیده شدن داشته باشد. در واقع کاشت دندان برای فواصل ایجاد شده بین دندان ها بسیار مفید و طبیعی عمل می کند. کاشت دندان برای همه مناسب نیست, واین نوع جراحی هم مانند سایر جراحی ها فواید و عوارض خاص خودش را دارد. دانستن اینکه از این جراحی چه تصوری برای خود دارید به تصمیم گیری آگاهانه شما کمک بزرگی میکند.

مزایای ایمپلنت یا کاشت دندان

یکی از بزرگترین مزایای کاشت دندان این است که کاملا مانند دندان های طبیعی شما بنظر می رسند. تمامی قسمت ها این کاشت اعم از تاج آن و …همانند دندان طبیعی است که حتی خودتان هم نمیتوانید فرق بین مصنوعی بودن یا طبیعی بودن دندان هایتان را تشخیص دهید. مزیت دیگر این است که عملکرد این نوع دندان ها هم کاملا شبیه دندان های طبیعی است. ساختار ایمپلنت مانند ریشه دندان طبیعی عمل میکند و در استخوان فک به طور کامل جایگذاری می شود. نکته مهم دیگر در این نوع جراحی قدرت جویدنی است که همانند دندان خودتان عمل میکند و شما از غذا خوردن حتی با دندان مصنوعی هم لذت کافی را میبرید.

یکی از مهم ترین مزیت های کاشت دندان ,دائمی بودن آن است که برخلاف دندان مصنوعی نیاز به تعویض در هر 15 تا 20 سال ندارد .چرا که ایمپلنت خود دائمی بوده و به استخوان فک وصل شده است. و همین نکته موجب به صرفه بودن هزینه ایمپلنت در مقایسه با دندان مصنوعی میشود.

مزایا و عوارض احتمالی ایمپلنت چیست؟

تنها عیبی که می شود از این جراحی گرفت بحث هزینه ها می باشد که به تصور عموم مردم خیلی بالاست ولی باید این را به خاطر سپرد که کاشت دائمی دندان ارزش این هزینه بالا را دارد و تا آخر عمر نیاز به پرداخت هزینه برای کاشت مجدد نخواهید داشت. با نگاهی عمیق به این علم باورنکردنی کاملا ارزش و کاربرد آن را در زندگی خود پیدا خواهید کرد.

 

Call Now Button
error: Content is protected !!