چالش های انجام ایمپلنت دندان
بزرگترین چالش ها در ایمپلنت دندان انجام دادن
2021-07-19
ایمپلنت جایگزین دندان مصنوعی
چرا کسانی که دندان مصنوعی دارند راغب تر به ایمپلنت دندان شدند؟
2021-07-24

برای انجام ایمپلنت دندان قرار است چه کارهایی انجام شود؟

ایمپلنت کردن دندان

انتظاراتی که در ایمپلنت کردن دندان می رود عبارتند از :

احتمالا شما هم تصمیم به ایمپلنت کردن دندان گرفته اید.

یا شاید هم نیاز به چند تا ایمپلنت دندان داشته باشید. تبریک می گوییم!

دندان هایی که حالا دیگر نیستند و باعث شرمساری شما می شدند، حالا با ایمپلنت دندان ظاهری جذاب تر و عین دندان های طبیعی گرفته اند. ایمپلنت هم تخصص می باشد. انتقال این زیبایی به بیماری که دندان هایش را از دست داده، یک رضایت مندی خاصی می دهد.

و فقط مختص لبخند نیست، بلکه اعتمادبه نفس بیمار بسیار بالا می رود.

هرکسی لیاقتش داشتن یک لبخند زیباست. بنابراین پروسه ایمپلنت کردن دندان را به همه کسانی که شرایطش را دارند پیشنهاد می کنیم.

حالا در طی ایمپلنت کردن دندان چه اتفاقاتی می افتد؟

پیوند استخوان (Bone Grafting)

زمانی که دندان های اسیب دیده و خراب کشیده می شوند، استخوان فک در همان جا تحلیل می رود.

هرچه بیشتر برای ایمپلنت کردن دندان صبر کنید، این استخوان هم بیشتر تحلیل می رود. و استحکام خود را از دست می دهد. بخاطر همین بهتر است ایمپلنت دندان را هر چه زودتر انجام دهید .

این اتفاق همیشه می افتد، پس نگران نباشید. هیچ وقت دیر برای ایمپلنت کردن دیر نیست. پیوند استخوان یک روش رایج بوده و دارای مزایای بسیار که سطح مستحکمی را برای گذاشتن ایمپلنت ایجاد می کند.

پیوند استخوان یک روش تقریبا ساده ایست. افرادی که ابتدا این کار را عجیب می دانند، اما یک راه طبیعی برای ثابت کردن استخوان به جهت ایجاد یک جای ثابت برای ایمپلنت می باشد.

در ابتدا یک برش ریزی داده می شود که پیوند انجام شود. از بیحسی موضعی استفاده می شود. سپس متریال پیوند در کنار استخوان طبیعی گذاشته میش ود. همانطور که پوشش محافظی برای ثابت کردن این ناحیه در نظر گرفته می شود.

در اخر بخیه زده می شود. اکثر بیماران 3 تا 6 ماه زمان می برد، بهبود پیدا کنند. درنتیجه باید با دقت نظارت شوند تا مطمئن شد همه چیز خوب پیش می رود. زمانی پروسه بهبودی کامل شد، اماده برای ایمپلنت کردن می باشید.

ایمپلنت کردن دندان

ایمپلنت تک دندان

اگر پروسه پیش رو، ایمپلنت تک دندان می باشد، بسیار ساده ست.

در اکثر موارد در همان روز انجام می شود. یا می گویند، ایمپلنت یک روزه. در افرادی که اضطراب شدید درباره این رویه دارند، باید از متخصص سدیشن و بیهوشی کمک گرفت. برای اینکه مطمئن شد این پروسه کاملا ارامش بخش و بدون استرس می باشد.

پست ایمپلنت در استخوان فک جای م یگیرد. و سپس به دندان وصل می شود. یک چیز کاملا ساده. ایمپلنت های دندان ساده تر از بریج بوده، بخاطر همین دائمی اند. و تنها شامل فیکس کردن می باشند. اگر بریج انجام می دهید، مشکل یک دندان تبدیل به مشکل سه دندان می شود.

ایمپلنت ها به نظر کاملا طبیعی و عملکردشان عین دندان های طبیعی می باشد.

ایمپلنت کامل

بسیاری هستند که سال هاست دندان مصنوعی استفاده می کنند.

بسیاری هم گفته شده مناسب برای ایمپلنت کردن نمی باشند. اما این موارد چالش برانگیز را باید انجام داد. و شرایطی فراهم کرد که آن ها هم بتوانند ایمپلنت کنند.

با داشتن توانایی های پیشرفته در پیوند استخوان و تکنیک های رشد استخوان، می توان ایمپلنت را در موارد سخت هم انجام داد. با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ای که بهبود بیماران می باشد، می توان این پروسه را بدون درد و سریع انجام داد.

Call Now Button
error: Content is protected !!