علل کشیدن دندان
به چه دلایلی باید دندان کشید؟
2021-04-26
بریج دندان بهتر است یا ایمپلنت All On 4؟
2021-05-01

آیا برای ایمپلنت دندان نیاز به بیهوشی می باشد؟

بیهوشی برای ایمپلنت های دندان

بیهوشی برای ایمپلنت های دندان

صحبت از یک دندان افتاده می شود، ایمپلنت های دندان عالی ترین گزینه برای جایگزینی این دندان ها می باشند.

ایمپلنت های دندانی دندان های دائمی، محکم و ظاهری کاملا شبیه دندان های طبیعی به شما می دهند. درضمن حس و عملکرد همان دندان های طبیعی را هم خواهید داشت. جراحی ایمپلنت دندان که توسط یک متخصص ایمپلنت صورت می گیرد، شامل جایگذاری یک ریشه مصنوعی دندان در استخوان فک می باشد.

بیهوشی و جراحی ایمپلنت‌های دندان

با هدف اینکه یک روشی راحت است، ترجیح بر استفاده از بیهوشی برای تمام ایمپلنت های انجام شده می باشد.

به طور کلی، بیحسی موضعی هم در ناحیه جراحی صورت می گیرد. بنابراین بیمار درد کمتری می کشد حتی در زمان بیداری. زمانی که نزد متخصص ایمپلنت برای انجام این روش مراجعه می کنید، از جزییات کار برای تان در جلسه مشاوره شرح می دهد. درضمن شما را برای جراحی آماده می کند. با استفاده از بیهوشی عمومی، کار راحت تر می شود. اما باید قبل از دستورالعمل هایی را رعایت کنید شامل :

  • 6 ساعت قبل از جراحی چیزی نه بنوشید نه بخورید.

بیهوشی برای ایمپلنت های دندان

مزیت های ایمپلنت‌دندان نزد یک متخصص ایمپلنت خبره و حرفه ای چیست؟

زمانی که این روش را برای جایگزینی دندان هایتان انتخاب می کنید، باید از مزایای آن هم لذت ببرید.

ایمپلنت‌های دندان ظاهر،عملکرد، و نیز حسی عین دندان های طبیعی دارند. و به داشتن یک استخوان فک سالم به شما کمک می کنند. برخلاف دندان های مصنوعی که در دهان شل هستند و تکان می خورند، شما با ایمپلنت ها این حس را ندارید. چون هم ثابتند و خیلی راحت.

اگر در شرایط خوبی هستید، سیگاری هم نیستید، و نیز دیابت و بیماری های خودایمنی ندارید، بیشتر احتمالش هست که کاندیدای خوبی برای ایمپلنت کردن دندان باشید. درصورتی که بیماری لثه داشته باشید یا حجم استخوان فک تان کافی نباشد، بهتر است تحت درمان های مدنظر آن قرار گیرید. سپس ایمپلنت دندان انجام گیرد.

Call Now Button
error: Content is protected !!